Zabudowy

Strona główna / Zabudowy
  Zapytaj nas o możliwości zabudowy IVECO Daily. Na pewno znajdziemy rozwiązanie idealnie pasujące Twojej firmie.


IVECO Daily to pojazd opracowany z myślą o prowadzeniu biznesu – przestronny, z łatwo dostępną platformą załadunkową i niskim zużyciem paliwa. W gamie Daily IVECO proponuje wybór spośród 8000 wersji fabrycznych uzyskanych w wyniku połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności.

Poniżej prezentujemy dosłownie kilka realizacji z praktycznie nieskończonej ilości dostępnych adaptacji nadwozia.

Skrzynia z plandeką

Daily z zabudową skrzyniową i kabiną sypialną jest doskonałym pojazdem do transportu międzynarodowego. Samochód z pojedynczym kołem na tylnej osi, z zabudową do przewozu 10 europalet i kabiną sypialną ma ładowność około 1150 kg!  

Zabudowa kontenerowa

IVECO Daily z zabudową kontenerową jest pojazdem idealnym do przewozu wszelkiego rodzaju, nawet bardzo delikatnych, ładunków – od małych przesyłek do europalet. Możesz nim przewieźć nawet  do 14 palet ładunku.

Wywrotka

Jeżeli potrzebujesz na budowie lekkiego, a jednocześnie bardzo wytrzymałego pojazdu – IVECO Daily jest idealny dla Ciebie. Dzięki mocnej ramie poradzi sobie z budowlanymi zadaniami. Daily może zostać wyposażony w wywrotkę tylnozsypową, trójstronną, a dodatkowo w żuraw montowany za kabiną.

Auto-Laweta

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie wśród lawet do transportu samochodów. Opuszczana platforma i wyciągarka pozwalają na łatwy załadunek nawet najbardziej unieruchomionych pojazdów. Lawety są obecnie  jednymi z najczęściej kupowanych zabudów.

Holownik

Zabudowa wysoce specjalistyczna służąca do transportu samochodów za holownikiem - jest to alternatywa dla typowej auto-lawety. Taka zabudowa znajduje szerokie zastosowanie przy usuwaniu np. nieprawidłowo zaparkowanych samochodów na ciasnych parkingach i osiedlach gdzie zwykła laweta nie ma podejścia.

Żuraw / HDS

Zabudowa z żurawiem to świetne rozwiązanie do zadań wymagających precyzyjnego rozładunku towaru w każdych warunkach. Iveco Daily zapewnia stabilność i trwałość użytkowania żurawia, co jest prawdziwym ewenementem w segmencie samochodów dostawczych.

Hakowiec

Zabudowa tego typu na Iveco Daily pozwala na transport przystosowanych do tego  kontenerów, nawet w trudno dostępne miejsca dzięki wszechstronności i mobilności tego modelu. Szczególnie znajduje zastosowanie w budownictwie i usługach komunalnych.

Wywrotka z nadstawką

Taka zabudowa pozwala na przewożenie dużych objętościowo ładunków bez ryzyka wywiania ich ze skrzyni podczas jazdy. Zawartość wywrotki można sprawnie zrzucić jak i załadować dzięki otwieranym burtom nadstawki jak i całej skrzyni.

Daily Ciągnik Siodłowy

Bardzo praktyczna choć nietypowa opcja zabudowy Daily, pozwala na ciągnięcie przystosowanych do tego naczep. Rozwiązanie często wykorzystywane w firmach oferujących pomoc drogową i spedycję międzynarodową.

Izoterma

Specjalna izolowana termicznie zabudowa z agregatem chłodzącym przestrzeń ładunkową. Znajduje zastosowanie przy przewozie żywności wymagającej specjalnych warunków transportu.

Transport zwierząt

Umożliwia wygodny i bezpieczny transport zwierząt z wieloma możliwościami organizacji załadunku i rozładunku. Dzięki dużej ładowności Daily, można w całości wykorzystać  dostępną przestrzeń ładunkową.

Laweta Najazd

Zabudowa specjalna służąca do transportu samochodów. Zwykle wyposażone we wciągarkę lub inny system ułatwiający załadunek transportowanych pojazdów. Lawety są obecnie  jednymi z najczęściej kupowanych zabudów.Jeśli chodzi o zabudowy - ogranicza nas tylko wyobraźnia

skontaktuj się z naszym działem handlowym i zapytaj o zabudowy

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.